Hakkımızda
Firmamız Mayıs 1976 yılında Dt.Ramiz Gökçe önderliğinde kurulmuştur. Firmamız ilk yıllarında Diş Hekimliğinde kullanılan ürünleri ve Cerrahi malzemleri ithal etmekte ve pazarlamaktaydı.

1984 yılından bugüne kadar Medical pazarımızdaki şehirlerde müşterilerimize daha geniş,  daha iyi ve hızlı bir şekilde hitap edebilmek için; şubelerimizi açtık.  Şirketimiz Gökçe Medical kendini yenileyerek, bilgi ve deneyim kapasitesini artırarak sektörde kullanılan tüm cihaz ve malzemeleri ithalatına yapmaktadır.   

Her zaman öncü olma anlayışını benimseyen Gökçe Medical "Sattığımız malın takipçisiyiz" sloganımızla medical sektördeki teknolojiyi takip ederek son kullanıcı memnuniyetini dikkate almaktadır. Ürün kalitesine önem vererek, sayısız sağlık personelinin beğeni ve takdiri ile müşteri memnuyetini ilke edinmiştir.

Şirket çalışanlarımızın, görevi ne olursa olsun sunmuş olduğu hizmet, ürün veya bakım onarım olarak hastanın iyileşmesine katkıda bulunduğuna, kendine kutsal bir görev olarak algılamakta, önemsemekte ve bunun mutluluğunu yaşamaktadır.

Şirketimiz 41 yılı aşkındır medikal sektörde uluslararası üne ve kaliteye sahip firmaların ürünlerini pazarlamakta ve başarıyla temsil ederken müşterilerinin memnuniyeti ve ilk tercihi olmak öncelikli hedefidir.

Bu ilkeli ve dik duruşumuz sayesinde 4 Şubesi ile K.K.T.C. de Medikal Sektörde lider kuruluş haline gelmiştir.


Gökçe Medical Ltd.

Copyright © 2013 Gökçe Medical Ltd.